Menu
Your Cart
Hoş geldiniz, Bu Bizi İlk ziyaretiniz Size Özel %15 İndirim Kodunuz "KPDGD15" Keyifli Alışverişler.

Blog RSS Beslemesi

14 Haz Pişik Nasıl Geçer?
admin 0 78
Bez kullanımı ve bölgenin temizliği konusunda belirli hususlara dikkat edilerek pişiğin giderilmesi ve önlenmesi mümkündür. Bu anlamda aşağıdaki tedbir ve uygulamalar pişik tedavisi ve önlenmesinde etkilidir:-Bebek bezinin ıslanması durumunda vakit geçirmeden bezin değiştirilmesi gerekir. Bezle temas eden bölgenin nemli tutulmadan en kısa sürede ku..
14 Haz Aptamil Çocuk Devam Sütleri içerisindeki prebiyotik karışım sayesinde bağışıklık sistemini destekler.
admin 0 13
- Bağışıklık hücrelerinin %70’i bağırsaklardadır ve bebeği hastalıklara karşı koruyan yararlı bakterilerin çoğu burada bulunur.- Aptamil Çocuk Devam Sütleri içeriğindeki prebiyotik karışım ile bağırsaktaki faydalı bakterilerin gelişimini dolayısıyla bağışıklığı destekler...
14 Haz GÖBEK BAKIMI VE ALT TEMİZLİĞİ
admin 0 7
GÖBEK BAKIMI VE ALT TEMİZLİĞİAnne karnında bebek oksijensiz bir ortamda suyun içinde yaşar, oksijen ve gelişmesi için gereken her şeyi göbeğinden plasentaya bağlı olan ve plasenta aracılığı ile alışverişi gerçekleştiren üç damardan oluşmuş göbek kordonu sayesinde yapar. Bu damarların etrafında da koruyucu bir jel doku mevcuttur. Dünyaya doğduğu zam..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Privacy Policy.